vandr 2015

Termín letošního Zbečnického vandru je sobota 12. září 2015. Start bude opět z tenisových kurtů v Hronově, jako v loni. Průběžný od 8.00 hod do 11.00 hod.. Měli by opět zahrát odpoledne Vernerovi, trasy pěší budou 6 km pro děti, 10km, 16 km a 25 pro pěšáky. Cyklotrasy budou 27 km a 44 km. Pro děti chystáme jak na trase, tak v prostoru startu a cíle soutěže a nějakou tu zábavu, stejně jako tu najdou občerstvení i jejich rodiče. Parkování aut je zajištěné hned vedle kurtů podél trati. letos si dovolíme vybírat startovné - 20 Kč na osobu. Pokud by pro Vás bylo z nějakých důvodů nepřijatelné, přijďte. Je to pouze příspěvek, který se rozplyne v tak už neziskové akci.

Podrobný popis tras najdete v podmenu. Mějte jen trpělivost při zobrazování z mapy.cz. Vše chvíli trvá - i zobrazení alternativního odkazu. Pokud se Vám objeví hláška, zda má skript pokračovat - nechte ho pokračovat.

Letos se v prostoru startu/cíle můžete seznámit s dvěmi hrami : Bollo Ball a Molki. Když nám bude přát počasí, tak si budete moci zkusit vyrobit velké bubliny.

Inu těšíme se na Vás, vaši pořadatelé.

Plakát ke stažení je zde.

letošní placka vandru 2015 je dřevěná

Pokud se povede počasí, budete si moci letos vyzkoušet obří bubliny. Pár fotek z dnešní (8.9.2015) zkoušky bublin je zde.

 

Kontaktní telefon pro dotazy 736 107 002